Importer warchlaków
od najlepszych producentów

O firmie IMPORK

firma
Firma zajmująca się wyłącznie importem duńskich warchlaków oraz bydła z Danii, Niemiec, Czech i Holandii.

IMPORK to nowo powstała Firma zajmująca się wyłącznie importem duńskie warchlaki oraz bydła z Danii, Niemiec, Czech i Holandii. Dlaczego podkreślamy słowa „nowo” i „wyłącznie” ? – Te słowa są kluczowe przy charakteryzacji naszej firmy.

IMPORK jest nową Firmą, więc mamy mnóstwo zapału, pomysłów i świeże nieznudzone umysły. Jesteśmy nastawieni na rozwój własny oraz hodowców korzystających z naszej oferty. „Wyłącznie” – to słowo określające fakt, iż warchlaki i bydło importowane są naszą specjalizacją – w tym mamy doświadczenie i w tym jesteśmy naprawdę dobrzy! duńskie warchlaki

Jest jeszcze jedno słowo które warto byłoby podkreślić przy opisie naszej Firmy IMPORK, mianowicie JAKOŚĆ. Naszą działalność opieramy na najwyższej jakości. Zaczynając od najlepszych producentów skrzętnie przez nas wyszukanych i sprawdzonych, poprzez najlepsze i przetestowane przez wielu klientów prosięta, kończąc na najwyższej jakości obsłudze, bo tylko taką chcemy oferować naszym odbiorcom.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nowy transport jest początkiem wspaniałej hodowli, a początki bywają bardzo trudne i od nich tak naprawdę zależy pomyślność całego chowu. Jesteśmy przekonani, że jeżeli ten początek powierzycie Firmie IMPORK to dużo spokojniej i pewniej doczekacie się satysfakcjonującego zysku.